3 pytania dotyczące seksu

W wielu środowiskach temat seksu jest tematem tabu. Na niektóre tematy jest nam bardzo ciężko rozmawiać nawet z naszymi najbliższymi.

Pytanie: 1

Czy to prawda, że każdy mężczyzna może uprawiać kilka razy w ciągu jednej nocy?

Niektórzy z mężczyzn chwalą się, że potrafią uprawiać seks kilkanaście razy w jedną noc. Może ciężko w to uwierzyć, ale tak jest. Mężczyźni w trakcie jednej nocy mogą odbyć więcej niż jeden stosunek. Wszystko to zależy od wielu czynników. Przykładami mogą być: stres, palenie papierosów, złe odżywianie itp.

Pytanie: 2

Czy to prawda, że kobiety w ciąży bardziej pragną seksu?

Na te pytanie ciężko jest odpowiedzieć ponieważ jest to indywidualna sprawa. Seks z kobietą, która ma brzuszek wzbudza spory lęk u mężczyzn. W pierwszym trymestrze kobiety zazwyczaj nie mają ochoty na igraszki. Związane jest to z nudnościami, zmianami nastrojów. Chęć na seks wzrasta w drugim trymestrze. Wiele kobiet w tym czasie doznaje po raz pierwszy orgazmu.

Pytanie: 3

Czy to normalne, że podczas okresu kobiety mają większą ochotę na sex z partnerem?

Podczas owulacji wiele Pań ma bardzo dużą ochotę na seks. Związane jest to z tym, że podczas okresu ciężej jest zajść kobiecie w ciążę. Podczas menstruacji trzeba bardziej zadbać o higienę ponieważ łatwiej wtedy o infekcję.

4.9/5 - (37 ocen

koperek

28 latek z Wrocławia. Interesuję się grami komputerowymi, sportem oraz programowaniem. Pracuję w firmie zajmującej się tworzeniem gier na telefony.

Możesz również polubić…