Gadżety erotyczne – kupować czy nie?

Seks przestał sprawiać Ci przyjemność? W sypialni powiało nudą? A może po prostu masz ochotę na spróbowanie czegoś nowego? W Twojej głowie pojawiła się myśl, aby sięgnąć po gadżety erotyczne, ale jednocześnie zadajesz sobie pytanie: kupować czy nie? Spróbujemy na nie odpowiedzieć.

Doskonałe wtedy, kiedy bawisz się sama

Większość dostępnych na rynku gadżetów erotycznych pozwala na zabawę w pojedynkę. Jest to więc świetny sposób na to, aby poznać swoje ciało i rozpocząć przygodę z nieznanymi dotąd doświadczeniami. W czym wybierać? Producenci oferują obecnie całe multum wibratorów, wtyczek analnych, kulek gejszy – każdy gazet pozwala na odczucie innych doznań.

Zabawy we dwoje

Erotyka to również zabawki erotyczne pozwalają również na nowe doświadczenia we dwoje. Nawet klasycznym wibratorem, który powstał z myślą o samotnych zabawach, można skutecznie bawić się razem. Wystarczy tylko odrobina pomysłowości. Warto pamiętać, że wspólne igraszki z gadżetami erotycznymi to doskonały sposób na to,aby urozmaicić życie seksualne, które wraz z upływem czasu coraz bardziej zaczyna pachnieć rutyną.

Gdzie kupować i na co zwracać uwagę?

Dobry gadżet erotyczny powinien być przede wszystkim odporny na działanie wody. Aby bowiem jego stosowanie było bezpieczne, trzeba go regularnie myć. Musi być również pozbawiony ostrych krawędzi, które mogłyby wywołać bolesne uszkodzenia ciała. Dobrze, jeśli posiadają niezbędne atesty. Zabawki tego rodzaju można kupić w stacjonarnych sex shopach lub sklepach internetowych, które gwarantują pełną dyskrecję.

Źródło: esensualny.pl

5/5 - (8 ocen

koperek

28 latek z Wrocławia. Interesuję się grami komputerowymi, sportem oraz programowaniem. Pracuję w firmie zajmującej się tworzeniem gier na telefony.

Możesz również polubić…