Największy błędy jakie kobiety popełniają w czasie seksu

Z pewnością każdej kobiecie zdarzyło się nieraz popełnić przynajmniej kilka łóżkowych błędów. Sex jest bowiem sferą, w której każdy z nas chciałby wypaść najlepiej. Droga do perfekcji potrafi być jednak wyboista i obfitować w nieprzewidziane i rzecz jasna niezamierzone wpadki.

1.Myślą, że mężczyzna czyta w ich myślach
Jest to najczęstszy błąd popełniany przez kobiety. Paniom wydaje się, że mężczyźni doskonale wiedzą, co sprawia im przyjemność. Tymczasem trzeba zdać sobie sprawę z tego, że panowie nie myślą tak jak kobiety, nie są również tak wrażliwi na sygnały płynące od drugiego człowieka jak kobiety. Nie mówienie o swoich potrzebach to więc pierwszy krok do seksualnej frustracji.

2.Źle postrzegają swoje ciało
Kobiety o wiele bardziej krytycznie patrzą na swoje ciało niż ich partnerzy. To, co paniom spędza sen z powiek (rozstępy, cellulit, za dużo tłuszczyku na brzuchu) przez panów jest często nawet nie zauważone. Tymczasem negatywne postrzeganie własnego ciała sprawia, że kobieta w czasie seksu zaczyna się zakrywać, odmawia pewnych pozycji, co negatywnie wpływa na współżycie, a jej utrudnia osiągnięcie satysfakcji seksualnej.

3.Brakuje im asertywności
Wynika to ze stereotypu, który od wieków pokutuje w społeczeństwie: w seksie to mężczyzna ma przewodzić, a kobieta jedynie biernie podążać za nim. Tymczasem okazuje się, że panowie czekają na to, aż to partnerka przejmie inicjatywę. Warto więc, aby od czasu do czasu to kobieta prowadziła. Mężczyźni chętnie przyjmują te pozycje, w których to płeć piękna jest stroną decydującą o intensywności doznań.

Źródło: Porno HD

5/5 - (12 ocen

koperek

28 latek z Wrocławia. Interesuję się grami komputerowymi, sportem oraz programowaniem. Pracuję w firmie zajmującej się tworzeniem gier na telefony.

Możesz również polubić…