Kupujemy pierwszy wibrator

Świadomość własnego ciała i jego reakcji w przypadku kobiet to gwarancja udanego życia seksualnego. Warto więc zainwestować w dobry wibrator, który pozwoli poznawać własne reakcje i sprawi, że osiągnięcie orgazmu będzie dużo prostsze. Co brać pod uwagę i czym się kierować podczas zakupu?

Realistyczny czy fantastyczny?

Sklepy z gadżetami erotycznymi oferują nam obecnie szereg wibratorów o różnych kształtach. Wybierać możemy między tymi, które do złudzenia przypominają męski członek a tymi, które mają kształt motylków, koników morskich czy innych zwierzątek. W tym wypadku warto kierować się własnymi preferencjami. Wybierz taki wibrator, który wywołuje w Tobie pozytywne odczucia, a nie napawa obrzydzeniem czy lękiem. Sex z sobą samą również ma być ogromną przyjemnością.

Zabawki erotyczne

Piękny czy naprawdę funkcjonalny?

Decydując się na kupno pierwszego wibratora, należy kierować się przede wszystkim jego funkcjonalnością. Nie może on być zbyt twardy, bo nie będzie dobrze „układał się” w pochwie. Powinien być wodoodporny, bo dzięki temu będziemy mogły go bezpiecznie umyć. Oczywiście w dobrych sklepach erotycznych nie brakuje wibratorów, które stanowią doskonałe połączenie ładnego wyglądu i funkcjonalności.

Rozmiar

W tym wypadku należy kierować się własnymi odczuciami. Jeżeli lubisz czuć duże wypełnienie swojej pochwy, wybierz wibrator o większych rozmiarach. Jeśli jednak nie zależy Ci na takim odczuciu, postaw na mniejszy. Zwłaszcza na początku przygody z tym gadżetem taki wybór będzie o wiele lepszy.

5/5 - (7 ocen

koperek

28 latek z Wrocławia. Interesuję się grami komputerowymi, sportem oraz programowaniem. Pracuję w firmie zajmującej się tworzeniem gier na telefony.

Możesz również polubić…