Jak dobrze wyglądać nago

Z pewnością każda kobieta chciałaby w intymnej sytuacji wyglądać idealnie. Seks nie jest jednak jedyną okazją, kiedy warto wyglądać dobrze. Przede wszystkim warto zadbać o to, aby prezentować się atrakcyjnie dla samej siebie. Co więc należy zrobić, by bez zbroi jaką jest ubranie być naprawdę atrakcyjną?

Przede wszystkim zaakceptuj siebie

Każda z nas słyszała to hasło milion razy. Samoakceptacja to najlepsza droga do udanego życia seksualnego i własnego dobrego samopoczucia. Jej uzyskanie wymaga jednak wysiłku. Przede wszystkim trzeba zacząć od zaprzestania porównywania się do innych kobiet. Ciało należy natomiast zacząć traktować tak, jakby było najważniejszą świątynią. Warto więc ćwiczyć, pielęgnować je, dostarczać mu dobrych i wartościowych produktów.

Kobiety

Wyprostuj się!

Nawet wtedy, kiedy założysz bajeczne szpilki i niesamowitą sukienkę, ale się garbisz, nie będziesz prezentować się naprawdę dobrze. Koniecznie zacznij więc ćwiczyć postawę własnego ciała. Wciągnij brzuch, zwracaj uwagę na to, by plecy zawsze były proste, szyję wyciągnij ku górze. Od razu zauważysz różnicę. Twoje otoczenie także.

Chwal się tym, co masz najlepsze

Kiedy już nauczysz się kochać samą siebie, pokaż swoje najlepsze cechy światu. Twoim atutem są piękne włosy? Przestań je wreszcie wiązać w kok! Masz zgrabne nogi? Zacznij zakładać sukienki i spódnice zamiast nieustannie chodzić w spodniach. Nie ukrywaj miejsc, które uważasz za największy mankament Twojego ciała, bo w ten sposób właśnie przykuwasz do nich uwagę. Przykładowe zdjęcia erotyczne można zobaczyć: Tutaj

5/5 - (25 ocen

koperek

28 latek z Wrocławia. Interesuję się grami komputerowymi, sportem oraz programowaniem. Pracuję w firmie zajmującej się tworzeniem gier na telefony.

Możesz również polubić…