Sposoby na niesamowity seks

Seks jest jedną z istotniejszych aktywności człowieka. Wpływa pozytywnie na nastrój i samopoczucie, buduje więź między dwojgiem ludzi. Aby jednak tak się stało, musi przebiegać w odpowiedni sposób i w odpowiedniej atmosferze. Podpowiadamy co zrobić i o co zadbać, aby był naprawdę fantastycznym doznaniem.

Wprowadźcie się w nastrój

Zanim przejdziecie do meritum wprowadźcie się w odpowiednie nastrój. Róbcie to stopniowo. W seksie nie ma miejsca na pośpiech. Zacznijcie od wzajemnego dotykania się, na pocałunki jeszcze przyjdzie pora. Cała akcja niech rozwija się powoli, swobodnie, stopniowo. Nie zapomnijcie o grze wstępnej, która szczególne znaczenie ma zwłaszcza dla kobiet.

Zadbajcie o otoczenie

Aby seks był naprawdę przyjemnym i jednocześnie niezwykłym doświadczeniem, warto zadbać o odpowiednią jego oprawę. W tle powinna płynąć przyjemna dla ucha muzyka – najlepszym wyborem jest smooth jazz. Istotne jest także właściwe oświetlenie – idealnie sprawdzają się świece, w świetle których ciało wygląda naprawdę niesamowicie. Przyda się to kobietom, które uważają się za nieatrakcyjne.

Oralne sztuczki

Warto, aby nauczyli się ich oboje partnerzy. Zaspokojenie drugiej osoby ustami jest wyrazem największej akceptacji jej ciała. Jednocześnie seks oralny dostarcza wielkiej przyjemności zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie akceptujesz tej formy współżycia, lepiej z niej zrezygnuj. W seksie nie należy się do niczego zmuszać: ma to być przyjemność dla obu stron, a nie usilne zaspokajanie potrzeb i oczekiwań partnera.

5/5 - (24 ocen

koperek

28 latek z Wrocławia. Interesuję się grami komputerowymi, sportem oraz programowaniem. Pracuję w firmie zajmującej się tworzeniem gier na telefony.

Możesz również polubić…