Jak pozbyć się kompleksów w sypialni?

Alkowa ma być miejscem niesamowitych uniesień i doznań. Z pewnością jednak seks nie dostarcza takiej przyjemności, jeżeli jesteśmy pełni kompleksów. Jak się ich pozbyć? Co zrobić, aby cieszyć się seksem pełną piersią?

Zgaś światło!

Prośba o zgaszenie światła to domena kobiet, które uważają swoje ciało za mało atrakcyjne. Wydaje im się, że mężczyzna dostrzega wszystkie mankamenty ich figury: wystający brzuszek, cellulit, rozstępy. Tymczasem warto zdać sobie sprawę z tego, że mężczyźni nie dostrzegają tego nawet przy pełnym, dziennym świetle. Jeśli jednak stanowi to dla nas problem, warto kochać się przy świecach. Miękkie światło świecy sprawia, że ciało wydaje się być smuklejsze, a sama kobieta czuje się o wiele pewniej. Dobrym rozwiązaniem jest również muzyka płynąca w tle, która odpręża i relaksuje. Niektóre panie dodają sobie pewności siebie, sięgając po lampkę wina.

Pokochaj siebie!

Najprostsza droga do pozbycia się kompleksów w sypialni prowadzi przez zaakceptowanie samej siebie. Zadbaj o swoje ciało: pielęgnuj je, zacznij ćwiczyć, podkreślaj to, co w Tobie najładniejsze. Dzięki temu od razu poczujesz się lepiej. A stąd już prosta droga do tego, aby kochać się bez skrępowania. Trzeba wyraźnie powiedzieć, że stres spowodowany lękiem o to, jak postrzega nasze ciało partner w istotny sposób wpływa na odczuwanie przyjemności seksualnej. Osiągnięcie orgazmu jest nie tylko dużo trudniejsze, ale często wręcz niemożliwe. Pojawić może się nawet suchość pochwy, która może całkowicie uniemożliwić odbycie stosunku.

Źródło: https://hdpornole.pl

5/5 - (57 ocen

koperek

28 latek z Wrocławia. Interesuję się grami komputerowymi, sportem oraz programowaniem. Pracuję w firmie zajmującej się tworzeniem gier na telefony.

Możesz również polubić…